Тег архиви: Џеј Ло

Џенифер Лопез во секси издание во бел костим за капење (ВИДЕО)

Популарната пејачка ги воодушеви своите бројни следбеници на Инстаграм постирајќи видео од Мајами. Џеј Ло позира на плажа, облечена во бел едноделен костим за капење кој совршено ѝ стои. View this post on Instagram No one likes a shady beach… ...

Повеќе »

Џенифер Лопез го урна Инстаграм со фотографијата во микробикини

Џенифер Лопез е експлозија на енергија и сензуалност. Лесно ги натера обожавателите на Инстаграм да „полудат“ со објава на само една фотографија – како таа позира во микробикини. 50-годишната ѕвезда е мајка на две близнаци, Ем и Максимилијан, а по ...

Повеќе »

Џенифер Лопез поубава од било кога на насловната на јануарскиот Селф

Од списанието  Селф велат „Зошто уште сега може да кажеме дека 2015-та е година на Џеј Ло? Со два нови филма, ново ТВ шоу, многу други најавени ангажмани  – и свеж поглед на животот, мега ѕвездата не се чувствувала ниту изгледала подобро од сега!“ ...

Повеќе »