Tag Archives: Џон Харди

Кога Кара Делевињ рекламира накит…

За рекламната кампања на Џон Харди, топмоделот позира за да ја претстави пролетната колекција на луксузната марка. Романтично будење на Бали во вилата со базен, облечена во лесна бела блузичка и бикини, Кара Делевињ се „тркала“ во креветот покажувајќи ги ...

Read More »