Тег архиви: елза хоск

Топ моделот Елза Хоск ќе го носи градникот на фантазиите (ФОТО)

Спектакуларното шоу на „Викторија сикрет“ ќе се одржи на 8 ноември, а на телевизија ќе се прикажува на 2 декември. Шоуто ќе биде збогатено со изведувачите Рита Ора, Шон Мендес, Бебе Рекса, „Чејнсмокерс“ и други. Традиционално, една од ангелите на Викторија ...

Повеќе »