Тег архиви: Ема Ферер

Запознајте ја Ема Ферер, внуката на Одри Хепберн

Ако до сега не го знаевте името на Ема Ферер, веројатно ќе го запомните многу наскоро. Внуката на Одри Хепберн потпиша договор со Сторм Моделс, модната агенција која ја откри Кејт Мос на возраст од 14 години и ја претвори ...

Повеќе »