Тег архиви: ешли грем

Ешли Грем ја претстави новата колекција на долна облека за Денот на вљубените

Популарната „плус сајз“манекенка, Ешли Грем, во соработка со марката за долна облека „Addition Elle“ дизајнираше колекција посветена за Денот на вљубените. Колекцијата за долна облека, која е веќе во продажба, е наменета за жени со облини, и како и претходните ...

Повеќе »

За првпат „плус сајз“ модел: Ешли Грем е заштитно лице на „Ревлон“

Козметичката куќа Ревлон потпиша договор со 6 модели кои ќе ја претставуваат оваа марка во 2018 година, а меѓу нив е и полничката Ешли Грем. За првпат „плус сајз“ модел ќе ја претставува козметиката на Ревлон. За рекламната кампања насловена Live ...

Повеќе »

„Плус-сајз“ моделот Ешли Грем сосема се расоблече за списанието „V“

29-годишната позната манекенка, американката Ешли Грем, ги покажа сите свои женствени облини позирајќи гола за едиторијалот на списанието „V“. Полничката манекенка и понатаму ги охрабрува девојките да си го сакаат своето тело, без разлика на „вишокот“ на килограми. Во продолжение, погледнете ...

Повеќе »

Целосна фотосесија на Ешли Грем за Спортс Илустрејтед

29-годишната Американска Ешли Грем со своите женствени облини повторно привлече големо внимание во новото издание на списанието „Спртс Илустрејтед“ 2017. „Плус-сајз“ моделот првпат се појави во ова списание мината година, откако јавноста ја засака преку фотосесиите и разговорите објавени во ...

Повеќе »