Тег архиви: Euphoria

Популарниот парфем Euphoria на Calvin Klein со нов изглед

Популарниот парфем Euphoria на Calvin Klein доби нов изглед, за првпат во последниве три години. Кампањата е снимена од Ема Темпест, а лице за парфемот е аргентинскиот модел Мика Арганараз. Парфемот е опишан како мистериозен и провокативен, а содржи ноти ...

Повеќе »