Тег архиви: Флер

Модели без грамче шминка на насловната на Флер

Една година по фотошоп скандалот на насловната на Флер на која позираше Џенифер Лоренс, списанието објавува насловна страница на која позираат модели без фотошоп и без грамче шминка. На насловната на мартовското издание на Флер позираат пет модели, а тоа ...

Повеќе »