Tag Archives: Galaxy Z Fold2

Претставен Galaxy Z Fold2: Спој на елеганција и автентични иновации

 Како трета генерација на телефони на преклоп на Samsung, Galaxy Z Fold2 го комбинира импресивниот дизајн со најнапредните технолошки решенија   Компанијата Samsung Electronics Co., Ltd денеска официјално го претстави Samsung Galaxy Z Fold2, третата генерација од своите паметни телефони на ...

Read More »