Tag Archives: гола

Памела Андерсон позира угол гола за Венити Фер

52-годишната глумица покажува дека може да се биде секси без разлика на возраста. Згодна и провокативна, Андерсон позира за јануарското издание на италијанскиот Венити Фер. Во фотосесијата има сосема „голи“ фотографии.

Read More »

Се појавија фотографии на голата Моника Белучи

Фотографиите реализирани за потребите на снимањето на филмот „Малена“, а на кои сексапилната италијанска глумица Моника Белучи, позира „угол гола“, се појавија на Интернет страницата „Хотселебс“. Инаку, филмот „Малена“ во кој глуми убавата глумица е снимен во 2.000-та година, во ...

Read More »

Орнела Мути гола на Инстаграм, пикантни фотографии заедно со ќерка и

Орнела Мути се разголе на Инстаграм, на пикантните фотографии е и ќерка и Наике. Глумицата го покажа своето голо тело на 63 годишна возраст, но оваа идеја не им се допадна на сите фанови. Италијанската славна глумица Орнела Мути објави ...

Read More »

Кендал Џенер постираше „голи“ фотографии на Инстаграм – реакциите негативни

22-годишниот модел Кендал Џенер на својот Инстаграм профил постираше фотографии на кои позира „угол гола“. Но, фотографиите во црно-бела техника, не и донесоа „аплауз“ од фановите, туку лавина критики. Инаку, фотографиите се направени од прочуената фотографка Саш Самсонова, која соработувала ...

Read More »

„Плус-сајз“ моделот Ешли Грем сосема се расоблече за списанието „V“

29-годишната позната манекенка, американката Ешли Грем, ги покажа сите свои женствени облини позирајќи гола за едиторијалот на списанието „V“. Полничката манекенка и понатаму ги охрабрува девојките да си го сакаат своето тело, без разлика на „вишокот“ на килограми. Во продолжение, погледнете ...

Read More »

Ким Кардашијан – бремена и гола за списанието C

За Ким Кардашијан не е ништо необично позирањето топлес или гола. Сега, кога е бремена, тоа го направи за списанието С. Во разговорот за списанито С славната мајка зборуваше за нејзините борби за да остане бремена, а дека е горда ...

Read More »

Слатка причина за откажување: Кејт Мос веќе нема да позира гола

Ете, дојде и тој ден – Кејт Мос веќе нема да позира гола, пишува весникот „Мирор“. Ова е навистина изненадување за фановите на модата зашто до сега Мос ја имаме видено повеќе гола отколку неразголена на фотографиите. Но како и ...

Read More »