Тег архиви: Голден поинт

Од денес -20 % на костимите за капење Golden Point

Kостими за капење „Golden Point“ го задоволуваат и најпребирливиот вкус. Доколку се доумите каков костим за капење да одберете за ова лето, вака би ве советувале – одберете костим за капење кој не само што е фенси туку и ќе ...

Повеќе »

Ги сакаме фраерите во вакви гаќички за капење: Golden Point машка колекција

Зошто би мислеле дека само на жената и е грижа како ќе изгледа на плажа. Зошто би мислеле дека таа треба да биде убава и посебна во секоја пригода, дека само таа треба да го „украде“ вниманието. Активирајте се дечки! ...

Повеќе »

Згодни на плажа со костими за капење кои разубавуваат: Golden Point нова колекција

Да не се залажуваме, костимите за капење знаат да направат да изгледаме повитки или покрупни, знаат да ги нагласат нашите најубави делови, но можат да го постигнат и спротивниот ефект. Штосот е да се одбере вистински костим за капење, тој ...

Повеќе »

Атрактивна фото-сесија на долна облека: винтиџ приказна за колекцијата есен/зима на Голден поинт

Сензуалноста никогаш не излегува од мода, а оваа есен брендовите за долна облека посветуваат особено внимание на креирање парчиња кои се во исто време секси, елегантни и модерни.  Претставувањето на колекцијата за есен/зима 2014 на италијанскиот бренд Голден поинт (Golden ...

Повеќе »