Тег архиви: Goldenpoint

10 нови модели на костими за капење од Goldenpoint

Во летната колекција на Goldenpoint ги најдовме сите трендови на едно место – од цветен принт до сребрени светки, риги, ѕвездички и плетени апликации. Едноделните костими се женствени и секси, додека кај дводелните изборот е прилично голем што се однесува до ...

Повеќе »

Погледнете ја колекцијата на костими за капење од Goldenpoint

Сакате бикини во бохо стил, дамски или пак шик? Каков и да е вашиот посакуван изглед за на плажа, меѓу моделите од новата колекција на Goldenpoint сигурно ќе си го препознаете вашиот фаворит. Новата колекција на костими за капење во кои ...

Повеќе »

Goldenpoint – сензуалност и разиграност за ова лето

Колекцијата костими за капење на Goldenpoint ветува жешко и разиграно лето. Повеќето различни под-брендови кои ја сочинуваат колекцијата носат своја специфичност и шарм, а големиот избор на модели и дезени ги става дамите пред вистински предизвик при изборот. Така, колекцијата на Philippe Matignon ја ...

Повеќе »