Tag Archives: Х&М

Х&М ја претстави новата колекција за есен/зима 2014/2015

Комбинација од машки и женски елементи доминираат во колекцијата наречена Х&М студио. Тесни фустани, мини во комбинација со високи кожени чизми, мотоциклистички јакни, палта со детали од крзно, накусо париски шик, тоа ни носи новата колекција на Х&М која ќе ...

Read More »

Миранда Кер е новото заштитно лице на Х&М

Иако многумина и’ прогнозираа пад на кариерата по напуштањето на Викторија сикрет, се случува нешто сосема обратно. На поранешниот ангел ангажманите и стигнуваат од сите страни, како никогаш претходно, а моментно е втор најплатен модел во светот.  

Read More »