Тег архиви: хулахопки

ЕКСТРА ЦЕНИ со Penti манија низ целата држава!

Чујте и почујте! Стартува супер Пенти манија акцијата низ целата држава! Хулахопките што ги сакате сега се со екстра цени, а понудата трае само од денес, 6ти до 24ти ноември. Производите од Пенти манија можете да ги најдете во продавниците ...

Повеќе »

Стилска есен | 3 типа хулахопки кои треба да ги имате

Есента ги отвора вратите за нови модни трендови, а вие зачекорете во неа со вистинскиот избор. Ви претставуваме три модели на хулахопки со кои можете да изгледате ултра модерно, трендовски и шик. Предлог 1: Хулахопки како високи чорапи Овој модел ...

Повеќе »

Ладно е, фиоките треба да си ги обновите со хулахопки на акција

Надвор е ладно, дефинитивно треба да размилсувате како да ги обновите фиоките со нови хулахопки. Пенти Манија е вистинскиот избор за да си подарите нови хулахопки за вас. Класичните хулахопки во сите бои може да ги купите со тоа што ...

Повеќе »

Моден хороскоп: Според знакот одбери ги твоите хулахопки

ОВЕН Овновите се елегантни и самоуверени, а тоа го изразуваат кога се чувствуваат сигурни во себе. Најчесто бираат да облечат калсични црни хулахопки или пак црвени хулахопки кои би ја истакнале нивната силна енергија. Не експериментираат со боите и кроевите, ...

Повеќе »

За секоја пригода треба да одберете хулахопки според вашиот стил

Како девојка или жена секогаш треба да го имита вистинските пар хулахопки во вашата фиока. Како еден од модните детали кои треба да го избирете за зимскиот период, дефинитивно тоа се хулахопките. Хулахопките секогаш да ги имате во повеќе нијанси ...

Повеќе »

Три пара хулахопки што секоја жена треба да ги има за зимската сезона

Зимата и ниските температури не ги спречуваат припадничките на понежниот пол да изгледаат убаво и привлечно. Модните трендови се следат во сите годишни времиња, па и во студените зимски денови, кога откажувањето од здолништата и фустаните не е опција, посебно ...

Повеќе »

Секси реклама на Мајли Сајрус за хулахопките Голден Лејди

Како впрочем и сите познати ѕвезди и Мајли Сајрус сними реклама. Рекламата е за хулахопки од англиската марка Голден Лејди,  а хулахопките дизајнирани се од нејзината пријателка, модел и моден дизајнер Кaрлин Срф де Дезил. Во секси рекламата Мајли е потполно ...

Повеќе »

Есенски тренд: Би носеле ли вакви фенси чорапи?

Сезоната на чорапи и хулахопки е пред нас, а ова се најнеобичнитe и најинтересни модели кои до сега сме ги виделе. Секси или смешни, необични, посебни, креативни дизајни…Во секој случај привлекуваат внимание. Може некој, на пример, вака да се искачува ...

Повеќе »