Tag Archives: ирина шаик

Подлабоко деколте и од Шерон Стоун: Ирина Шаик на црвениот килим во Кан

На Канскиот филмски фестивал видовме повеќе длабоко деколтирани фустани, и се’ додека не се појави топ-моделот Ирина Шаик, помисливме дека деколтето на Шерон Стоун е доволно длабоко. Ама…,ова?

Read More »