Tag Archives: изглед на денот

Изглед на денот: Бијонсе во црвен комбинезон со екстремно деколте

На бокс-натпрварот на Мајвезер во Лас Вегас, Бијонсе го освои вниманието кога се појави во црвен комбинезон. Комбинезонот кој ја следи линијата на телото, со екстремно длабоко деколте и две впечатливи украсни копчиња, пејачката го надополни со црвени сандали на ...

Read More »

Изглед на денот: Амал Клуни во „Гучи“

Во Вест Вилиџ, Њујорк, Амал Клуни уште еднаш покажа колку има стил. Облечена во комбинација од најновата колекција на модната марка Гучи (пролет/лето 2015), со впечатлив портокалов топ со интересна питон-кожена јака, пастелно свилено здолниште, егенатни чевли и контрастно црна ...

Read More »

Изглед на денот: Скарлет Јохансон во „Прин“ со куса коса

Сексапилната глумица се појави на G’Day во Лос Анџелес, во до сега невидено издание. Облечена во црн мини фустан со црвени и бели реси од пролетната колекција на „Прин бај Торнтон Брегази“, Јохансон беше ѕвезда на стилот на гала вечерта. ...

Read More »