Тег архиви: изгледи

7 најчудни изгледи на ревиите на висока мода пролет 2015

Кога повеќето луѓе мислат на високата мода, замислуваат гламурозни креации, изработени по нарачка, резервирани само за одредедени жени и посебни пригоди. Но ако ги погледнете овие фотографии од ревиите на високата мода, ќе го промените мислењето. Оаа сезона очигледно високата ...

Повеќе »