Tag Archives: излог

Шопинг во последен час: Новогодишни попусти во Carter`s & OshKosh (ФОТОГАЛЕРИЈА)

Во нашата омилена продавница за бебенца и дечиња Carter`s & OshKosh во тек се новогодишните попусти. Ајде, да ги дотераме најмилите и најмалите и тоа по супер цени! Попустите се од 10 до дури 60 отсто. А, модните парчиња се преслатки, ...

Read More »

Излог: 22 модели на чевли кои мирисаат на пролет 2015

Цветови и силни бои, пролетниот тренд зрачи од чевлите на познатите модни куќи кои преку нежните модели ја најавија женственоста за потоплите денови. Веселите бои на трендовските чевли не мора да се грижите да ги „спарите“ со облеката. Оваа сезона ...

Read More »

Страст за Babette

За сите девојки и дами со префинет стил кои храбро чекорат низ животот, колекцијата Babette е тоа што им неопходно.

Read More »