Тег архиви: J. Crew

Изглед на денот: Минималистичкиот моден изглед на Меган Маркл

Минималистичкиот моден изглед на Меган Маркл за време на нејзиното патување во Бирмингем доби многу внимание. Она што ја направи толку посебна оваа модната комбинација беше палтото од J Crew. На 8ми март, Маркл и принцот Хари пристигнаа во Бирмингем ...

Повеќе »

Луди сме по новата „пижама“ колекција на J. Crew

Америкаснката модна марка J. Crew ги здружи дизајнерските сили со англиската луксузна марка за машки модни додатоци Drakes, и создаде неверојатно добра „пижама“ колекција наменета за жени. Ова е првпат Drakes да работи на колекција за жени. Живописни и разнобојни костуми, ...

Повеќе »