Тег архиви: кадрици

Совети за неодоливи кадрици

Витканата коса секогаш е во мода. Локните и даваат волумен, но тие убаво ќе изгледаат само ако им овозможите соодветна нега. Еве неколку совети како вашите кадрици да ги направите нежни и меки. Шампонирање под туш Туширањето е најдобар начин ...

Повеќе »