Тег архиви: кајне вест

Ким Кардашијан и Кајне Вест чекаат четврто дете

Семејството Кардашијан изгледа дека повторно се проширува, ако новите информации се потврдат како точни. Според Us Weekly, Ким Кардашијан и Кајне Вест очекуваат бебе преку сурогат мајка. Оваа информација доаѓа од повеќе извори кои тврдат дека четвртото дете на Ким и ...

Повеќе »