Tag Archives: кански филмски фестивал 2018

Топ моделите на црвениот тепих на Канскиот филмски фестивал

Меѓу големите холивудски ѕвезди, на црвениот тепих на Канскиот филмски фестивал, се појавија и топ моделите во креации од прочуените луксузни модни куќи. Особено внимание привлече Русинката Ирина Шаик со црвената креација од Версаче. Бела Хадид пак, требаше да го ...

Read More »