Тег архиви: Кејти Холмс

Кејти Холмс носи очила за сонце од есенската колекција на MANGO

Глумицата Кејти Холмс (40) е фотографирана на њујоршките улици облечена во миди фустан со флорален принт. Интересен моден детал се очилата за сонце. Кафените очила за сонце кои ги носи Кејти се од есенската колекција на Манго. Инспирирајте се од ...

Повеќе »

Кејти Холмс во розово капутче, сличен модел има во MANGO

Иако не ја гледаме често на црвените ќилими, секогаш кога ќе се појави во јавност, преслатката глумица Кејти Холмс привлекува внимание со својот единствен стил. Овојпат на њујоршките улици е фотографирана во кежуал-шик модна комбинација – фармерки, бели патики и ...

Повеќе »

„Фејк“ значи „аут“: Што се случи со боб фризурата на Кејти Холмс?

На неодамнешната Мет-Гала, глумицата се појави со убава боб фризура. Дури даде и драматична изјава „погледнете го мојот нов стајлинг на косата“. Го погледнавме. И искрено ни се допадна, се додека не видовме дека е „фејк“. Откако ги собра пофалните комплименти ...

Повеќе »