Тег архиви: Kendall Jenner

Кара и Кендал во страсна прегратка за „Лав“

Оваа страсна прегратка е за насловната страница на февруарскиот број на Лав (Love) магазинот.     Кара Делевињ и Кендал Џенер се почесто ги гледаме заедно. Оваа недела и двете не учествуваа на шоуто на Викторија сикрет, но затоа настапија за Шанел ...

Повеќе »