Тег архиви: Кети Пери

Кети Пери во шик изглед од есенската колекција на Мисони

Популарната американска поп пејачка Кети Пери продолжува да дава модерни идеи додека е во очекување на своето бебенце. Неодмана таа покажа инспиративен изглед облечена во фустан од есенската колекција 2020 на модната марка Мисони. Во колекцијата доминираат фустани со препознатливите ...

Повеќе »

Вереничкиот прстен на Кети Пери е сосема неконвенционален

Кети Пери е позната по својот чуден, ДНК-различен стил. Од нејзините слатки сценски фустани до нејзините колорни експерименти со косата па се до необичните креации на црвените ќилими, Пери секогаш го форсирала невообичаениот изглед. Таа естетика се однесува и на ...

Повеќе »

За новата колекција на чевли, Кети Пери обвинета за расизам

Со лансирањето на новата колекција на чевли на Кети Пери, која самата е дизајнерка на чевлите, пејачката е обивнета од расизам од страна на афроамериканците. Додека нејизните чевли се пордаваат „како алва“ по цена од 129 долари, 34-годишната поп ѕвезда ...

Повеќе »

Кети Пери лансира колекција на чевли: Поглед на некои од моделите

Кети Пери во соработка со Глобал Бренд Груп ќе лансира колекција на чевли која ќе биде во продажба на пролет, 2017. Цените на чевлите се веќе најавени и ќе се движат од 59 до 299 долари, за да бидат достапни ...

Повеќе »

Кети Пери се разголе за Москино

Познато е веќе, Кети Пери е новото лице на модната марка Москино. По првата фотографија која неодамна се појави на нејзината Инстаграм страничка, пристигнаа нови. Пожешки. Благодарение на Џереми Скот, кампањата за сезоната есен/зима на Москино изгледа сосема поинаку од ...

Повеќе »