Тег архиви: колекции есен

Нови колекции есен 2015 во Springfield: Поглед на Прва во класот и Боемски стил

Пристигнаа новите колкции за сезоната есен 2015 во Springfield. Денес ви ги претставуваме веселите „Прва во класот“ и „Боемски стил“.  ПРВА ВО КЛАСОТ На летните денови им се ближи крајот и мораме да го подготвиме аутфитот за враќање на училиште ...

Повеќе »