Тег архиви: Костарика

Жизел, јога, плажа и…тело од 42 милиони долари

Најплатената манекенка во светот Жизел Бундхен, која минатата година заработи дури 42 милиони долари, ги воодушеви своите фанови споделувајќи на Инстаграм необични фотографии. За разлика од нејзините колешки кои најчесто позираат како излегуваат од морето или легнати на песочните плажи, ...

Повеќе »