Tag Archives: костими за капење

Костими за капење од Yamamay за лето 2018

Yamamay со новата кампања ‘Save the Ocean’ ја презентира летната колекција на костими за капење, водејќи не на дестинации од соништата како Австралија, убавите плажи на Индијскиот океан и Пацификот. Колекцијата се фокусира на атрактивни едноделни модели на костими за ...

Read More »

Костими за капење и додатоци за плажа од Tommy Hilfiger

Летната колекција на популарната американска модна марка Tommy Hilfiger вклучува и богата линија на костими за капење, чанти и други додатоци за плажа. Доминира морнарскиот стил во сини, црвени и бели нијанси, и поспортските дизајни на костимите за жени и за ...

Read More »

Топ 3 костими за капење од DESIGUAL достапни во продажба по супер цена!

DESIGUAL и годинава ни понуди весели костими за капење со модерни дизајни со разиграни принтови. На нашата листа на желби, предност добија три костими за капење кои заслужуваат посебно внимание. Комбинирајте ги со DESIGUAL наметка за плажа или марама од летната ...

Read More »

Тренд на неделата: Два модела на костими за капење од WOMEN’SECRET

Време е за шопинг на костим за капење. Кај нас „ловот“ на топ модели, повторно продолжува во  WOMEN’SECRET. Па, да ви го заштедиме и вашето време на талкање низ градот, еве го предлогот кој не може да се одбие. Овие ...

Read More »

Трендовски костими за капење кои може да се носат и како топ

Повеќето од едноделните костими за капење во текот на летниот период, може да ги комбинираме и носиме со фармерки или кратки панталончиња на жешкиот асфалт. Не станува збор за нова мода, туку за секогаш актуелната модна комбинација – стилизиран модел ...

Read More »

Женствени, шарени и супер шик: ова се костимите за капење од летната колекција на H&M

Откако ќе ја разгледате новата колекција на костими за капење H & M, желбата за плажа ќе ви се зголеми. Широк спектар на разновидни предлози за плажа ни доаѓаат од модната марка Х&М. Костимите за капење ги задоволуваат потребите за ...

Read More »

#SF тренди костими за капење за 2018 #сакајтеговашетотело (ФОТО+ВИДЕО)

Вашите #SF тренди костими за капење оваа сезона 2018 се веќе во продажба во сите продавници на Sara Fashion можете да ги изберете во силни неон бои со принт на кои ќе преовладува виолетовата, сината и зелената боја. „Оваа година ...

Read More »

15 костими за капење од Bershka за секој тип на тело

Bershka годинава ни нуди различни модели на костими за капење кои ќе погодат и различни вкусови, а секоја форма на телото може да си најде свој соодветен модел. Во колекцијата доминираат трендовските костими со точки, бикините со тропски мотиви, модели ...

Read More »

Топ 7 модели на костими за капење со едно рамо

Трендовите на костими за капење се мнуваат од година в година, а некои модели во понудата се задржуваат подолго отколку што очекуваме. Така е и со костимите за капење на едно рамо кои се, и ова лето, апсолутни фаворити на ...

Read More »

Летни трендови од Women’secret: Костими за капење поради кои едвај го чекаме летото!

Најпосакуваните костими за капење за оваа сезона се тука, во Women’secret: панделки, карнери, модели кои се носат на едно рамо, како и популарните „bralettes“ се дел од колекцијата која ќе ве одведе во рајот. Карнери Романтични и динамични модели покриени ...

Read More »