Tag Archives: кожени

Каде да си купите кожена јакна со крзненце по прифатлива цена

Ја купувате еднаш, а потоа ја носите повеќе студени сезони, зашто кожената јакна со крзненце од година в година станува се поубава, а не излегува од мода. За оваа есен/зима луксузните модни марки нудат модели во пастелни бои, секако во ...

Read More »

5 причини зашто ни требаат пар кожени бели патики

Пред 10 години, белите кожени патики беа навистина НЕШТО, а сега ти станаа уште поголемо НЕШТО. Ќе се согласите дека се неопходно парче обувки без разлика дали сте спортски тип, скејтер, или егегантен тип. А и без разлика на возраста. ...

Read More »