Тег архиви: крава принт

Листа на желби: Капут со хит-принт од MANGO

Несомнено, хит принтот на сезоната пролет/лето е таканаречениот „крава“ принт кој го прославија војвотката од Сасекс (со чевлите кои ги носеше), Викторија Бекам (со пролетната колекција која ја најави), Дуа Липа (со чизмите со кои позираше на Инстаграм) и многу ...

Повеќе »

„Крава“ принтот е хит, го носат и Дуа Липа и Кајли Џенер

Чевлите од марката Џанвито Роси, со висока потпетица и впечатлив „крава“ принт, кој ги носеше војвотката од Сасекс, беа само најава за хит принтот кој ќе не следи во претстојната сезона. Викторија Бекам, исто така, за Инстаграм позираше во фустан ...

Повеќе »