Tag Archives: лакирање

10 идеи за маникир кои ќе бидат хит оваа 2020

Веќе пребарувате кои се најдобирте трендови за маникир? Имате омилена боја за претстојните сезони? Ајде да ги одбереме најубавите бои и шари за 2020 и да ги излакираме своите нокти во хит трендовски тонови и да ги декорираме со кул ...

Read More »

Кристијано Роналдo- приватни детали од времето на врската со Ирина Шаик

Специфичен детаљ за фудбалскиот ас и неговата поранешна девојка, топ моделот Ирина Шаик, кој сега излезе на виделина. Кристијано Роналдо, еден од најплатените фудбалери во светот, имал чудна страст, се појавија потсмевливи коментари на социјалните мрежи, откако неколку фотографии на ...

Read More »

Тренди нокти

Светското првенство во фудбал во Бразил како инспирација за декорирање на ноктите. Еве неколку идеи за декорирање на ноктите кои се актуелни на инстаграм, пинтерест и другите социјални мрежи.  

Read More »