Тег архиви: лили олдриџ

Ангелот на Викторија сикрет Лили Олдриџ блесна во новата кампања на Bulgari

Италијанката марка Bulgari повторно ја ангажираше Лили Олдриџ за рекламна кампања која вклучува и видео. Американската убавица блеска на фотографиите за потребите на кампањата на новата колекција накит од Bulgari. Позната по совршеното тело, Олдриџ позира топлес носејќи само накит. Во новата ...

Повеќе »

Лили Олдриџ во стилот на Елизабет Тејлор- фотосесија за Financial Times

Во фотосесијата за рубриката How to Spend It на Financial Times, позира познатиот ангел од Викторија сикрет, Лили Олдриџ. Идејата е Олдриџ да не врати во времето на славната глумица Елизабет Тејлор, и да ја прославиме нејзината убавина, оригиналност и стил. ...

Повеќе »

[ВИДЕО] Лили Олдриџ за Спортс Илустрејтид

Фотосесија на ангелот на Викторијас Сикрит, Лили Олдриџ, за Спортс Илустрејтид Свимсјут 2016. Уживајте во видеото, коментар не е потребен. Снимањето се одржа на карибските острови Туркс и Кеикос. Островите се британска прекуморска територија и се наоѓаат на исток од Куба, ...

Повеќе »

Погледнете како Лили Олдриџ тренира за шоуто на Викторија сикрет

Лили Олдриџ ќе биде ѕвезда на големата ревија на Викторија сикрет, со оглед на тоа што неа и припадна честа да го носи скапоцениот Фантазија градник. Тоа што го гледаме на моднатата писта за време на шоуто е импресивно – ...

Повеќе »

Лили Олдриџ ќе го носи скапоцениот градник на ревијата на Викторија Сикрет

Викторија сикрет објави кој годинава ќе го носи градникот вреден над 2 милиони долари. Лили Олдриџ ќе ја има честа да го носи скапоцениот градник на ревијата на Викторија сикрет. За изработка на овој градник биле потрошени 685 часа, а ...

Повеќе »