Тег архиви: Лопез

Џенифер Лопез: Брак со Алекс Родригез? Не ни се брза!

Дивата ѝ откри на Опра Винфри дека парот не чувствува потреба да брза кон олтарот. „Ако сме заедно до крајот на животот, каква цел има брзањето?“ Фотографиите од веридбата на плажа на Бахамите која чинела цели четири и пол милиони ...

Повеќе »

Џенифер Лопез и Шакира во топ форма за Супербол

Се ближи настанот Супербол, еден од најважните спортски настани за Американците: на 54-то издание за време на полувремето ќе настапат Џенифер Лопез и Шакира. И двете пејачки се во топ форма, за овој настан напорно се спремале со диети и ...

Повеќе »

Џенифер Лопез и Алекс Родригез позираат за Quay

Популарниот бренд Quay Australia за рекламната кампања на пролетната колекција на очила за сонце го ангажираше славниот пар Лопез – Родригез.  Неодамна верените Џенифер Лопез и Алекс Родригез се главни лица во кампањата на популарната марка Quay Australia. Фотосесијата е снимена ...

Повеќе »

Џенифер Лопез суперсекси на отворањето на Светското фудбалско првенство, фановите незадоволни!

Суперзгодната Џенифер Лопез, прекрасната Клаудија Леите и раперот Армандо Кристијан Перез познат под името Питбул беа главните музички ѕвезди на отворањето на Светското фудбалско првенство. Социјалните мрежи се преплавени од критиките на незадоволните фанови кои се однесуваат на изборот на ...

Повеќе »