Тег архиви: Луи

Целосната фотосесија на Наоми за Луи

Наоми ја краси насловната страница на октомвриското издание на француското урбано провокативно списание Луи. За фотосесијата беа задолжени фотографското познато дуо Луиџи и Јанго. Доколку сте го пропуштиле списанието, не пропуштајте да ја видите оваа вонсериска фотосесија.  

Повеќе »

Наоми Кемпбел како од друга планета за насловната на Луи

„Францускиот фраер“ како што го викаат Французите урбаното провокатино списание Луи, во октомври може да се пофали со уште една преубава насловна страница која ја краси Наоми. Од Луи било ангажирани фотографското познато дуо Луиџи и Јанго, кои веќе вторпат ...

Повеќе »

Кендис Свонепул суперсекси за „стариот фраер“ Луи

Откако во септември 2013 година француското списание Луи се врати на пазарот, после 19-годишна пауза, ни донесе нова свежина. Францускиот одговор на Плејбој, списанието Луи, пред 2 години се врати во трафиките, а неговите верни читатели го прославија како „заборавен ...

Повеќе »

Фантастична топлес фотосесија на Кејт Мос за „заборавениот диносаурус наречен фраер“

Кој рече дека Мос се мислела дали да се разголи? Поверојатно е дека се мислела за кој „фраер“ да се расоблече, па изборот падна на оној „заборавениот диносаурус наречен фраер“ – списанието Луи кое неодамна одново се врати на медиумската ...

Повеќе »