Тег архиви: марина риналди

Ешли Грем во секси фотосесија за новата колекција на Марина Риналди

Италијанската модна марка за облека наменета за полнички дами, Марина Риналди, за потребите на новата рекламна кампања ја ангажираше популарната „плус сајз“ модел Ешли Грем. Кампањата за колекцијата Марина Риналди пролет/лето 2019 е снимена во јужна Италија, во Апулија. Колекцијата ...

Повеќе »

Ешли Грем ја претставува есенската колекција на Marina Rinaldi (ФОТОГАЛЕРИЈА)

Полничкиот супермодел Ешли Грем повторно е заштитно лице на италијанската модна марка специјализирана за поголеми конфекциски броеви, Марина Риналди. Грем позира во модните парчиња од колекцијата есен/зима 2018. Акцентот е на фустаните со животински принт, кожените јакни и тексасот, а ...

Повеќе »