Tag Archives: марјана станојковска

Ексклузивно: Безобразно убава Марјана позира за Пенти и Сара Фешн (ФОТО+ ВИДЕО)

Марјана Станојковска во најсекси издание до сега. [sociallocker id=”5265″]Познатата водителка Марјана Станојковска стана заштитно лице на моделите на турскиот бренд Пенти и македонскиот бренд Тамара кој може да се најде во продажните салони на Сара Фешн (Sara Fashion) низ Македонија. ...

Read More »

Марјана го донесе Бродвеј во Скопје

„По цели денови сум на проба, се надевам дека мојот труд се исплатува“, вели Марјана Станојковска, која во минатата емисија на Танц со ѕвездите ни покажа како би можело да изгледа едно бродвејско шоу во наши услови.

Read More »