Тег архиви: маст хев

Модни парчиња од Zara кои ни требаат оваа есен

Во есенската колекција на Зара ве очекува убав моден микс од 70-те и 80-те години стилизиран со современи детаљи и складен на водечките модни трендови на сезоната. На нашата листа на желби се најдоа неколку модни парчиња кои ги издвојуваме ...

Повеќе »