Тег архиви: Меган Фокс

Диетниот режим на Меган Фокс

Само пет месеци по породувањето глумицата ја врати совршената форма на телото. Додека се бара билет повеќе во кино салите за обработката на филмот Нинџа Желки во кој Меган Фокс има една од главните улоги, нејзините фанови се интересираат како ...

Повеќе »