Tag Archives: меган маркл

Фармерките кои ги носеше Меган Маркл станаа хит, а сега се пак во продажба

Ако сеуште се сомневате дека Меган Меркл не е една меѓу највлијателните личности во модниот свет, прочитајте ја оваа интересна информација. Имено, фармерките кои таа ги носеше во Торонто, минатиот октомври, (многу едноставен модел на фармерки), од не толку познатата ...

Read More »

Меган Маркл – нова жртва на папараците: Објавени се топлес фотографии

Меган Маркл би можела да живее опружена со „железни порти“, но дури и таа не може да биде заштитена од папараците кои ја нарушуваат нејзината приватност и објавуваат приватни фотографии. Така, Маркл е новата жртва на папараците кои ги објавија ...

Read More »

Изглед на денот: Минималистичкиот моден изглед на Меган Маркл

Минималистичкиот моден изглед на Меган Маркл за време на нејзиното патување во Бирмингем доби многу внимание. Она што ја направи толку посебна оваа модната комбинација беше палтото од J Crew. На 8ми март, Маркл и принцот Хари пристигнаа во Бирмингем ...

Read More »

„Спајс грлс“ ќе пејат на свадбата на Меган Маркл и принцот Хари

Пејачката на популарната поранешна група „Спајс Грлс“, Мел Б., призна дека „Спајс Грлс“ ќе пејат на свадбата на принцот Хари и Меган Маркл. Сепак, оваа вест не е потрвдена од кралското семејство. Пејачката беше гостин на американското ток-шоу „The Real“ ...

Read More »

Како изгледаше венчаницата од првата свадба на Меган Маркл

Сигурно дека свадбата закажана за мај на Меган Маркл и принцот Хари ќе биде и гламурна и посебна, а додека медиумите шпекулираат каква венчаница ќе носи идната невеста на венчавката, да погледнеме каква венчаница таа носеше на свадбата во 2011 ...

Read More »

Меган Маркл позира за Венити Фер и зборува за врската со принцот Хари

Списанието Венити Фер за месец октомври може да се пофали со интересна насловна страница која ја краси глумицата Меган Маркл. Фотографирана од Питер Линдберг, Маркл изгледа совршено на фотографиите иако нема шминка. За изборот на гардеробата која ја носи се ...

Read More »