Тег архиви: мисаки

Направете ја бисерна 2019 година со накитот MISAKI

„Last minute“ новогодишен шопинг? Може! Само ако знаете каде точно да се упатите. Наш избор за шопинг-дестинација е MISAKI.   Без разлика дали сте во потрага по екстравагантен подарок или барате нешто за себе, за новогодишната ноќ, со вистинските бисери никогаш ...

Повеќе »

Бидете ѕвезда во празничната атмосфера со накитот од MISAKI

Бисерниот накит е повторно апсолутен хит. Тој е најдобриот „моден зачин“, па затоа е и вистински избор за празничните денови. Но, доколку се прашувате како да носите комплет накит (зашто вистинскиот накит, како што е накитот со дизајнерски потпис од ...

Повеќе »

MISAKI – накит создаден за празничното волшепство

Новата колекција на бисерниот накит од MISAKI ќе ве освои од „прва“ и ќе биде совршен подарок за некој кој ви е посебен. Во секоја празнична сезона, особено за време на Новата година и Божиќ, сите се трудиме да бидеме оригинални, ...

Повеќе »

Празнична колекција на MISAKI-јапонски бисери достапна во продажба!

Посебна е врската меѓу накитот MISAKI и интернационалните ѕвезди кои секогаш избираат да го носат, од црвениот тепих до секојдневниот живот. Чувствувајте се и Вие како дива на празничните прослави одбирајќи накит од MISAKI. Веројатно, за многумина не треба вовед ...

Повеќе »