Тег архиви: моден блог

Ова девојченце е следната Кери Бредшо

Тргни се Норт Вест. Ова тригодишно девојченце има далеку повеќе смисла за стил. Новата Кери Бредшо има само 3 години, а веќе има свој детски блог со огромен број на посетители. Има и свој моден бренд, наменет за деца кои ...

Повеќе »