Тег архиви: модна инпирација

Како да се облечете како холивудска ѕвезда од 60-те оваа пролет

Од глава до пети во памучна ткаенина, додатоци од велур, фармерки, фолклорни везови…ова се само некои од најголемите трендови за пролет 2015 година, трeндови кои беа популарни и во 60-тите и 70-тите години. Од фустани со фолклорен принт во стилот ...

Повеќе »