Tag Archives: наградна игра

Нова наградна игра од ЛУКОИЛ и можност за освојување на автомобил

Сите ние уживаме во патувањата и во освојувањето на нови дестинации со нашиот автомобил, а сега патувањата и полнењето гориво добиваат уште поубава димензија. Под името „Полни, патувај и добивај“ ЛУКОИЛ Македонија ја започна новата наградна игра во која како ...

Read More »

Уште 6 дена до крајот на наградната игра на Lisca #ProudToBeMe

Бидете горди на себе со Lisca! „Животот е прекрасен! Ако одвоиме време за себе и своите најблиски, ако сме свесни дека сме прекрасни баш такви какви што сме. Затоа во месеците кои следат ви посакуваме да сакате, инспирирате, се смеете, ...

Read More »

Започна новата наградна игра на ЛУКОИЛ Македонија

Денес официјално започна новата, голема наградна игра на ЛУКОИЛ Македонија, под наслов „ПОЛНИ ГОРИВО НА ЛУКОИЛ И ДОБИЈ СЕАТ ЛЕОН”. Наградната игра ќе трае од 1 октомври до 14 декември 2018 година, а како и во досегашните наградни игри на ...

Read More »

Награден натпревар на Huawei за најдобра фотографија: Една фотографија до победа

Последната кампања на Huawei – Next Image competition го доби вниманието на цел свет. Повеќе од 27.000 фотографии, фотографирани со мобилен телефон се пријавени на конкурсот до сега. Овие дела се прегледани од посетителите на страницата повеќе од 120.000 пати. ...

Read More »

Отвори го светот на музиката со Heineken! И освој патување во Амстердам.

Во понеделник, на 23 јули започнува наградната игра на Heineken под име „Отвори го светот на музиката со Heineken”. Како што кажува насловот, се работи за наградна игра создадена за љубителите на добрата музика, патувањата и авантурите, како и за ...

Read More »

Пријавете се на наградниот предизвик на Бора и станете дел од моќната нега која ја нуди

Побрзајте бидејќи приказната за наградниот предизвик на Бора е при крај   Моќната нега ја освојува Македонија нудејќи безброј можности, како за потрошувачите, така и за заедницата. Бора ја започна својата приказна со мисија да овозможи квалитетен производ со пристапна ...

Read More »

Извлечен добитникот на „Пазари, греби, добиј!“ на Рамстор мол

Новогодишната наградна игра „Пазари, греби, добиј!“ на Рамстор мол и официјално заврши. Истата започна на 24-ти ноември и траеше до 15-ти јануари. 53 дена посетители на Рамстор мол ја имаа можноста да добијат некој од 110-те кујнски апарати и таблети. ...

Read More »

Извлечен среќниот добитник што ќе патува во Москва

По четиримесечната наградна игра на „ЛУКОИЛ Македонија“, конечно, е извлечен среќниот добитник, кој ќе ја има исклучителната можност да патува во престолнината на Русија и седум дена да ужива во волшебната Москва. Јане Боцевски од Скопје е среќниот добитник, кој ...

Read More »

Заврши наградната игра на Макпетрол по повод 70-годишнината

По повод 70 годишнината на Макпетрол АД и прославувањето на 70 години соработка со потрошувачите, компанијата креираше голема наградна игра која започна на 1 март, а заврши на 15 декември. Денеска во продажно-сервисниот салон на Хонда беа доделени наградите од ...

Read More »

Бидете среќниот добитник на пола милион денари и вклучете се во наградната игра на Гранд кафе

Сите љубители на Гранд Голд и Гранд Арома кафе сè уште ја имаат можноста во рамките на наградната игра „Отвори и кеш освој!“ да добијат некоја од 3033 вредни парични или трговски награди.  Двајцата најсреќни љубители на „Гранд Голд“ или „Гранд ...

Read More »