Тег архиви: најпродаван

Ова е најпосакуваниот фустан од колекцијата Giambattista Valli x H&M, во продажба од денес

Од денес, во продавниците H&M е пуштена во продажба колекцијата Giambattista Valli x H&M. Немаме сомнеж дека многу бргу ќе се распродаде. За сега, најбарано парче од оваа колекција е асиметричниот фустан од црвен тил со длабок Ве изрез. На претставувањето ...

Повеќе »

Ова е најбараниот костим за капење на Амазон, а чини помалку од 1.400 денари

Сезоната на топли денови е пред нас, па не е чудно што популарната онлајн шопинг страница Амазон има полни раце работа околу нарачките на костими за капење. Обично, убавите костими за капење не се баш евтини, но тоа не е ...

Повеќе »

Знаете ли кој е најпродаван производ од Икеа?

Популарниот бренд Икеа, со над 300 продавници ширум светот, е еден од лидерите во светот на дизајните и сеуште успева да лансира практични производи по достапни цени. Но знаете ли кој е најпродаван производ на сите времиња од Икеа? „Бизнис ...

Повеќе »