Тег архиви: намалувања

Black Friday во продавниците „Крш“

Попустите Black Friday се актуелни и во продавниците КРШ. Од 24 до 26 ноември Крш ви нуди големи попусти на целиот асортиман од најголемите светски брендови со 20% намалување и намалување до 70% на одредени артикли! Дополнително, може да изберете ...

Повеќе »

Големи попусти и супер цени во ORIGINAL MARINES

Искористете ја сезоната на попусти и направете паметен шопинг. Подновете ги најмилите со ново модно парче од италијанската модна марка со докажан квалитет и дизајн – ORIGINAL MARINES, сега по суперповолни цени достапни за секој џеб. Намалувањата се од 30 отсто ...

Повеќе »

30 отсто попуст на летната колекција: Погледнете ги намалените модни парчиња во Carter’s

Популарниот моден бренд за деца Carter’s стартува со нови намалувања. Сега, со попуст од 30 отсто може да купите и модни парчиња од новата, летна колекција. Погледнете ги намалените фаворити. И секако, искористете ја шансата за паметен шопинг. Продавниците Carter’s се ...

Повеќе »