Тег архиви: намалување

Време е за паметен шопинг: Сезонско намалување во WOMEN’SECRET до 50 отсто

Време е за паметен шопинг. Искористете ја можноста и купете си квалитетен костим за капење и трендовски модни парчиња од WOMEN’SECRET на намалување до 50 %. Одберете си го вашето омилено модно парче од WOMEN’SECRET сега достапно во продажба со намалена цена ...

Повеќе »

Преслатки сетови од Carter`s по супер-прифатливи цени

Голем избор на сетови од популарната модна марка за деца Carter`s сега може да ги купите по намалени цени. Во продолжение ви претставуваме само дел од понудата:     Сетовите се достапни во продажба во брендираните продавници Carter`s – Скопје Сити мол, ...

Повеќе »

Финално намалување во Carter`s со дополнителни 20 отсто попусти!

Искористете ја пригодата за шопинг во омилената продавница за деца Carter`s и дотерајте ги најмилите со висококвалитетна и модерна облека. Од вчера започна финалното намалување со дополнителен попуст од 20 отсто на веќе намалените цени од 30 отсто! Се гледаме во Carter`s ...

Повеќе »

Сет пижами од 4 парчиња со попуст од 30 отсто во Carter`s

Преслатки сетови-пижамчиња за момченца и девојчиња на возраст од 12 месеци до 8 години најдовме во Carter`s, сега со намалени цени од 30 отсто!   Сетовите овозможуваат различни комбинации – горен дел со кратки или долги ракави и долги или покуси долни ...

Повеќе »

Во пресрет на Велигден, празнични попусти до 40 отсто на играчките од Hasbro во Крш

Зголемете ја радоста на велигденските празници, подарувајќи играчка на дечињата, сега со попуст до 40 отсто на производите од реномираниот бренд Hasbro во продавниците „Крш“. Искористете го одличното намаление кое важи за дел од најомилените играчки на децата. Во фотогалеријата ...

Повеќе »

Викенд – попусти во Carter`s до 50 отсто!

Шопинг манијата започнува во продавниците на Carter`s на 18-ти ноември, а попустите резервирани за овој викенд ќе траат до 20-ти ноември. Не ја пропуштајте можноста да купите модерно и квалитетно парче облека по достапна цена. 20 отсто попусти важат за ...

Повеќе »

Голема есенска акција: Попуст од 25 отсто на дел од производите на Cybex

Во продавниците „Крш“ во тек е голема есенска акција на намалување од 25 отсто на дел од производите од реномираната марка Cybex. Cybex е глобално познат бренд, признаен за неговиот современ дизајн, иновативна технологија, супериорни безбедносни карактеристики и беспрекорна функционалност, а ...

Повеќе »

Попусти: Неодоливи пижамчиња од Carter’s

Со весели принтови и живи бои овие преслатки пижамчиња од Carter’s сега може да ги купите на намалување. Пижамчињата се дел од новата, летна колекција. Материјалите се пријатни за носење и спиење, всушност совршени се за слатко детстко сонче. Побрзајте, побарајте ...

Повеќе »

„Лего“ го слави Интернационалниот ден на детето со намалување на цените на производите

По повод интернационалниот ден на детето – 1 јуни – во продавниците Крш може да купите дел од асортиманот на производите Лего со намалување од 20 отсто.   Посетете ја вашата најблиска продавница „Крш“ за заедно да го прославиме денот. ...

Повеќе »

Carter’s попусти: Пижами од 4 дела за бројни комбинации со супер цени!

Слатки и практични, овие пижамчиња се и посебни бидејќи се составени од 4 модни парчиња, па така за слатки сништа може да направите повеќе различни комбинации. Всушност, наместо еден пар пижами добивате два. Пижамчињата се 100 отсто памучни, а сега ...

Повеќе »