Тег архиви: неделен хороскоп

Неделен хороскоп: Топ знаци на неделата – Бик и Близнаци

Што ни подготвија ѕвездите во периодот од 14 мај (понеделник) до 20 мај (недела) проверете во неделниот хороскоп. Овен – До сабота би можеле да сметате на поддршката од позитивната Венера, расположена да ги заштити вашите емотивни врски. Но од ...

Повеќе »

Неделен хороскоп: Топ знаци на неделата – Бик и Водолија

Што ни подготвија ѕвездите за периодот од понеделник (7.5.2018) до недела (13.5.2018) прочитајте во неделниот хороскоп. Овен – Oва е последната недела во која планетата Меркур ќе остане во вашиот знак: затоа не одложувајте ништо и искористете ја ситуацијата за ...

Повеќе »

Неделен хороскоп: Топ знаци на неделата – Шкорпија и Лав

Што ни подготвија ѕвездите за периодот 30-ти април до 6-ти јули, прочитајте во неделниот хороскоп. Овен – Ве очекува една недела полна со случувања! Меркур кој е во вашиот знак ќе ви донесе новости и во најнеочекувани ситуации. Ако веќе ...

Повеќе »

Неделен хороскоп: Топ знаци на неделата Вага и Овен

Што ни подготвија ѕвездите за претстојната недела, од денес (23.април) до недела (29.април) 2018, прочитајте во неделниот хороскоп. Овен -Дали сте подготвени за убава промена во сентименталното поле? Почнувајќи од вторник, Венера ќе биде многу поволна за вашиот знак … ...

Повеќе »

Неделен хороскоп (од 9-ти до 15-ти парил): Топ знак на неделата – Водолија

Што ви подготвија ѕвездите во периодот од 9-ти до 15-ти парил, 2018 година, прочитајте во неделниот хороскоп. Овен – Периодот не е поволен за решавање на прашања на сентиментално поле, а тоа веќе го почувствувавте на ваша кожа. Дамите родени ...

Повеќе »

Неделен хороскоп: Топ знаци на неделата – Овен, Стрелец и Водолија

Овните се фаворити на ѕвездите за следната недела, Биковите нека се „наострат“ за нова страст, Близнаците – за нова стабилна врска, а Раковите ќе бидат на тест на ѕвездите. За Лавовите – време е да го оторат срцето! Пред Девиците ...

Повеќе »

Дневен хороскоп – Топ знаци на денот Риби и Шкорпија

Овните да се воздржат од брзи зборови, Биковите да ги искористат контактите со странство, Близнаците се пред добар пат кој им се отвора,  Раковите ќе добијат финансиски приливи, додека Лавовите и Девиците ќе бидат во канџите на страста.  вагите ќе ...

Повеќе »

Неделен хороскоп: Промоција за Раковите, супер-вести за Шкорпиите, нова љубов за Рибите

Поставеноста на ѕвездите во неделата пред нас продолжува да им носи среќа на Рибите и на сите водени знаци. Девици, како и Близнаците и Стрелецот ќе мора да бидат трпеливи уште некој период. Дознајте што ѕвездите ви подготвуваат за оваа ...

Повеќе »

Неделен хороскоп: Шкорпијата, Бикот, Ракот и Рибите – фаворити на ѕвездите

Месечината и Марс ќе осигураат енергија и среќни моменти за родените во знакот на Овен, Бикот ќе биде уморен постојано да ги прави истите работи, па ќе добие желба да се издигне над нив, Близнаците ќе треба да се воздржат ...

Повеќе »