Тег архиви: неделен хороскоп

Неделен хороскоп (од 9-ти до 15-ти парил): Топ знак на неделата – Водолија

Што ви подготвија ѕвездите во периодот од 9-ти до 15-ти парил, 2018 година, прочитајте во неделниот хороскоп. Овен – Периодот не е поволен за решавање на прашања на сентиментално поле, а тоа веќе го почувствувавте на ваша кожа. Дамите родени ...

Повеќе »

Неделен хороскоп: Топ знаци на неделата – Овен, Стрелец и Водолија

Овните се фаворити на ѕвездите за следната недела, Биковите нека се „наострат“ за нова страст, Близнаците – за нова стабилна врска, а Раковите ќе бидат на тест на ѕвездите. За Лавовите – време е да го оторат срцето! Пред Девиците ...

Повеќе »

Дневен хороскоп – Топ знаци на денот Риби и Шкорпија

Овните да се воздржат од брзи зборови, Биковите да ги искористат контактите со странство, Близнаците се пред добар пат кој им се отвора,  Раковите ќе добијат финансиски приливи, додека Лавовите и Девиците ќе бидат во канџите на страста.  вагите ќе ...

Повеќе »

Неделен хороскоп: Промоција за Раковите, супер-вести за Шкорпиите, нова љубов за Рибите

Поставеноста на ѕвездите во неделата пред нас продолжува да им носи среќа на Рибите и на сите водени знаци. Девици, како и Близнаците и Стрелецот ќе мора да бидат трпеливи уште некој период. Дознајте што ѕвездите ви подготвуваат за оваа ...

Повеќе »

Неделен хороскоп: Шкорпијата, Бикот, Ракот и Рибите – фаворити на ѕвездите

Месечината и Марс ќе осигураат енергија и среќни моменти за родените во знакот на Овен, Бикот ќе биде уморен постојано да ги прави истите работи, па ќе добие желба да се издигне над нив, Близнаците ќе треба да се воздржат ...

Повеќе »