Тег архиви: Никол Кидман

Критики за глумицата: Никол Кидман изгледа здрвено на насловната на Tatler

Во текот на 2019 година, австралиската глумица Никол Кидман се појави на сите значајни насловни страници од Венити Фер до Инстајл и Вог, до списанието W во изминатите 12 месеци, а очекуваме трендот да продолжи и во 2020 година. Ѕвездата ...

Повеќе »

Никол Кидман повторно е црвенокоса

Многумина коментираа дека глумицата Никол Кидман која има 51 година, со новата боја на коса изгледа посекси и доста помладо. Всушност, ваква боја на косата во црвена нијанса Кидман имаше во 80-те и 90-те години, па многумина ги потсети на ...

Повеќе »

Изглед на денот: Никол Кидман во цветен фустан Луј Витон

Оскаровката Никол Кидман облечена во фустан со потпис на Луј Витон беше ѕвездата на балот на УНИЦЕФ кој се одржа во хотелот „Четири сезони” во Беверли Хилс. Со нежна шминка на лицето кое блеска, нежни сандали на нозете, облечена во сексапилна ...

Повеќе »

Провокативна и на 46 години: Никол Кидман се расоблече за новата линија на Џими Чу

Во новата рекламна кампања на луксузната марка за чевли Џими Чу главната улога ја има 46-годишната глумица Никол Кидман. Сексапилната глумица позираше за новите модели на чевли кои ни доаѓаат од модната работилница на Џими Чу. „Беше забавно да се ...

Повеќе »