Тег архиви: ноќница

ВОДИЧ ЗА ЖЕНИ И МАЖИ: Што можете да си купите или да ви купат за Valentine’s Day?

Празникот на вљубените е веќе утре, а вие девојки и жени не сте се подновиле? Момци и мажи, се уште не сте купиле подарок за својата сакана? Без размислување, долна облека е вистинскиот погодок, а уште подобро таа да е ...

Повеќе »

Што „носите“ кога спиете? Изборот зборува за вашиот карактер

Во што сте облечени за спиење? Во пижами, широка маичка, секси ноќница или можеби спиете голи? Откријте што пижамите зборуваат за вашиот карактер. Каков однос имате кон тоа што го облекувате за спиење? Можеби никаков, а можеби сакате во кревет ...

Повеќе »

Прошетајте во ноќница надвор од спалната соба, слободно на улица!

Додека минатата година ѕвездите шетаа во пижами на улиците, во комбинација со чевли на високи потпетици, нова модна манија е да се излезе од дома во сатенска ноќница. Може и во комбинација со патики. До пред некоја година ако излезевте ...

Повеќе »