Tag Archives: огледало

Како тоалетот да изгледа убаво без реновирање?

Тоалетот е една од просториите која потешко можете да ја реновирате, но тоа не значи дека повремено не можете да го обновите изгледот. Ви даваме неколку совети кои ќе допринесат вашиот тоалет да изгледа убаво и пријатно без реновирање: Пешкирите ...

Read More »

Bershka има хит сандали со ефект на огледало

Bershka пријатно не изненадува со уште едно модно парче од пролетната колекција. Станува збор за металик-сребрените сандали кои имаат ефект на огледало. Сребрените сандали се украсени со проѕирни детаљи, додека потпетиците се дебели со висина од 7 сантиметри што ги ...

Read More »

Листа на желби: Сребрените високи чизми од H&M

Претпоставувате кој е најбаран модел на чизми од еснеските колекции на „хај-стрит“ модните марки? Не се тоа црвените чизмички-чорапи, туку сребрените – огледало чизми од Х&М со потпетица од 9.5 сантиметри. Чизмите се со висина до колениците, однапред се малку ...

Read More »

Листа на желби: Огледало мантилот на Гарет Пју

Сте ја гледале драмата „Вајлд“ или можеби сте ја читале истоимената книга на Черил Стрејд? Ако одговорот е потврден, сосема ќе разберете зошто во планот за бегство во дивината, неминовно ни паѓа на памет мантилот од есенската колекција на англискиот ...

Read More »